29 Mart 2012

Sanatsal Mozaik Sergisine Davetlisiniz :=)


Yeteneklerini saymakla bitiremediğimiz, kuzenimin yaptığı ürünlerinde,sergilenip satışa sunulacağı sanatsal mozaik sergisi 31 mart'dan itibaren Kadıköy Belediyesi Fuayesinde başlayacak.
Yaptıkları ürünlerden bazıları bunlar:

Bu kalple balığa bayıldım :)


Sergiye giderseniz eminim bayıldığınız ürünler olucak:) 
İndirimli almak için söylemeniz gereken iki şifre var :)
Ben yani Şantiyenin Gülü ve kardeşim yani Pempe gonlum sende'nin bloğunda gördüm demeniz :)

28 Mart 2012

Floral Desenlerle Çiçekleniyoruz :-)

Bahar yüzünü gösterip tüm vitrinler çiçek açınca, bu senenin modası floral desenlerden en beğendiğim bir kaç parçayı bu postda yazmak istedim..


Normalde kocaman kocaman çiçek desenlerindense mineli desenleri beğenirim ama bu trençkota bayıldım:)

 Eteklerin her iki rengi de harika!


Ama en çok da bu ayakkabılara bayıldımm :)
Vee çantalar 


Tabii bu kadar çiçekli parçayı bir arada kullanmak hiç hoş olmaz, o yüzden ben sadece ayakkabı ya da sadece çanta kullanarak kombin yapmayı düşündüm.
Sizlerin tercihlerini de duymak isterim :)

26 Mart 2012

Hediyelerim Geldii ve yine bir Hediyeleşme etkinliği :-)

Sevgili degmesinyagliboya blog sahibesinin düzenlediği hediyeleşme etkinliğinde pembekabuk ile eşleşmiştik,hediyelerim bugün elime geçti ve çoook beğendim,ama ilginç olan neredeyse birbirimize aynı hediyeleri alıyoduk zevklerimiz bu kadar aynıymış neyse ki ben son anda başka bi ürün görünce vazgeçmiştim :)
İşte hediyelerim! Kendisine burdan da tekrar teşkürlerimi sunuyorum:)


Bu hediyeleşme olayını o kadar sevdim ki sırada  Cicimin düzenlediğine katılmak var, bu etkinliğin teması da "Kalp",zaten bu etkinlik için bazı şeyleri Cicimle  Eminönü gezimizde almıştık :) 
Sizde katılmak isterseniz tık tıık!

Baharlık Kumaşlar ve Tiril Tiril Elbiseler :)

Dikiş bilmiyor olmama rağmen,bu kumaşları gördüğüm vakit çok beğenip alıverdim,aklımda zaten birkaç model vardı, mavi olandan tunik gömlek tarzı birşey yaptırmayı planlıyorum,alttaki fotodakine benzer birşey, ama belden oturtmalı ve ince bir kemeri olmalı :)Diğer renkten ise Asos'da gördüğüm bu modellerden birini uygulamayı hayal ettim,sizce hangi model bu kumaşa en iyi gider? Yorumları bekliyorum :)

24 Mart 2012

Yine iç açıcı bir bahar postu :)

İşyerinde sorunlarla boğuşup dururken,bir öğle tatilinde,sırf şu güzelliklerin içimi ferahlatması için Bauhaus bahçe bölümüne ışınlandım :) Renklere bakar mısınız, bahçe bölümünde olmayan çiçek tipi yok gibi zaten, hele bi de bahçeniz varsa hiç durmayın zaten :)
Bunların hepsine bayıldım, hepsi saksı aslında ama başka amaçlar içinde kullanılabilirBotlar nasıl ? :D

Bu masumlara ne demeli :)

Onca güzellikleri gördükten sonra,dayanamayıp ofisteki masam içinde bu mor çiçeği alıverdim,bolca güneş istiyo tabi ama işin kötüsü ofisimiz hiç güneş görmüyo :( bakalım ne kadar dayanıcak..


Kısa sürede olsa masamda çiçeğimi görmek mutlu etmeye yetti beni, tabii bauhaus  bahçeli ev hayallerimi yine deşmiş oldu...

22 Mart 2012

Bahar Gel Artııık :-)

Bahar artık tam anlamıyla gelsin,bunları kullanayım,renklerine baktıkça da içim açılsınnn istiyorum :)


Dipin Notu : Bu postu otomatik zamanlama ile yazmıştım o günde hava gayet soğuktu :) Yoksa bugün bahar artık geldi diyebileceğimiz bir gün :)

19 Mart 2012

Bol Fotolu Bir Eminönü Çıkarması :-)

Uzun süre sonra birbirimizi, bloglar sayesinde bulduğumuzu burada anlattığım,  cicibici kardeşim, arkadaşım ile bir blogger buluşması gerçekleştirip,Eminönü'nü fethettik. Lafı kısa kesip, söz hakkını fotolara devretmek istiyorum:) Cicimin buluşmamızla ilgili yazdığı post ise burada ..
Önce Bakırköy'de buluşup romantik :) tren yolculuğu ile Sirkeci üzerinden Eminönü'ne ulaştık.Vaktimin çoğunu, uzun zamandır gezmek istediğim hanlara ayırmak istediğim için,ilk istikamet meşhur Şark Han oldu.

Bu kadife kutulara ikimizde bayıldık :)
aradığınız her çeşit kutuyu bu dükkanda bulabilirsiniz şark han giriş katta
ya bu koltuk şeklindeki takı kutularına ne demeli hepsi harika !


Bu vintage telefonlara ölüp bittik :D
bebeklerle ilgili her türlü süs eşyası yada şekerleri de mevcut

bu converslerden alcaktım ama daha büyük numarası kalmamıştı :D

süslü püslü çanta aynaları 
Keçeden yapılma taçlar
Yine tam vintage havası olan kahve fincanları 
ferforje bisiklet nasıl ama ? :)

Bu minyatür dikiş makinasına bayıldıııım :)
Gramafona da aynı şekildee
Şark Han'dan sonra Kürkçüler Han'a gittik orası da inanılmaz kalabalıktı, daha çok kına,düğün aksesuarları ilgimizi çekti.

Bu gördüğünüz minik kutuların içinde kına var çok cici :)
Burdaki kalpler ve bardaklar ise düğünlerde para takanlara yardımcı olmak için üretilmiş İğnedanlıklar :)

Hanları talan ettikten sonra eşarpçıların olduğu yokuşa gittik, şal bakıcaktım kendime ama bi sürü dükkan gezince karar veremedim :) Cicim çeyiz hazırlığı yaptığı için,ben de kardeşimin çeyizine yardım ettiğim için,mefruşat dükkanlarını da gezdik ve fiyatlar bize inanılmaz uygun geldi :)
Çok güzel yatak örtüleri,dantel takımlar vardı.
Çeyiz düzenlere tavsiyem kesinlikle Eminönü'ne uğramadan evlenmeyiiin !


Bu kadar yorgunluktan sonra güzel bi yemeği hakettik, Miisss Ramiz Köfte'yi mideye indirdikten sonra gülümseyen suratlarımızla günü sonlandırdık :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...